Klinika 1

Hildebrandt Rehabilitacja to profesjonalna klinika rehabilitacji zlokalizowana na Saskiej Kępie (Praga Południe) w Warszawie. Kadrę kliniki stanowią świetnie wykształceni i doświadczeni lekarze oraz fizjoterapeuci.

Pomagamy wyleczyć lub zachować zdrowie wszystkim, którzy tego potrzebują. Zapraszamy zarówno osoby pracujące przy komputerze lub prowadzące statyczny tryb życia, starsze, jak również amatorskich i profesjonalnych sportowców. Dobierając indywidualny program terapii dla każdego Pacjenta, gwarantujemy sukces w pełnym powrocie do zdrowia. Stosujemy wyłącznie skuteczne metody rehabilitacji, uznane na całym świecie. Korzystając z porad naszych lekarzy mamy pewność, że terapia przynosi efekty w jak najkrótszym czasie i co najważniejsze – na długi czas.

Sprawdź w czym możemy Ci pomóc

Najwyższa jakość usług i komfort leczenia

Wiemy, co jest ważne dla prawidłowego przebiegu rehabilitacji - oprócz szerokiej, fachowej wiedzy są to z pewnością komfort i wygoda naszych pacjentów oraz jakość sprzętu rehabilitacyjnego. To właśnie dlatego z najwyższą starannością dbamy o wygląd, czystość i kameralny charakter naszej kliniki.

Nasz zaspół stale powiększa swoje kompetencje uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach obejmujących najnowsze metody rehabilitacji i fizjoterapii. Dzięki umiejętnościom nabywanym nie tylko w kraju, ale i zagranicą możemy zapewnić naszym pacjentom wyjątkowe zabiegi m. in. rehabilitację po cesarskim cięciu, czy rehabilitację po porażeniu nerwów głosowych.

Zabiegi rehabilitacja Saska Kępa
Klinika 2

Doceniają nas najbardziej wymagający

Nasza wiedza i profesjonalizm były wielokrotnie doceniane przez najbardziej wymagających pacjentów, w tym również przez czołowych polskich sportowców.
Mieliśmy okazję współpracować z zawodnikami kadry pływaków, łyżwiarzami szybkimi, triathlonistami oraz wieloma piłkarzami polskiej Ekstraklasy. Od sezonu 2015 zapewnimy opiekę medyczną kolarzom z MGG Bike Team oraz piłkarzom Reprezentacji Artystów Polskich, której zawodnikami są znani aktorzy, muzycy i celebryci.

Prewencja urazów sportowychRehabilitacja po urazach sportowych
Klinika 3
Klinika 4
Klinika 5


Opinie naszych Pacjentów

Pan Rafał Hildebrandt jest bardzo dobrym specjalistą. Trafiłem do Pana Rafała z porażeniem fałdu głosowego po operacji wycięcia płata tarczycy. Dzięki rehabilitacji, "mobilizacji blizny", po kilku tygodniach odzyskałem swój głos. Dodatkowo zajął się moim kręgosłupem i wzmocnieniem mięśni. Szczerze polecam!

Piotr Strzelczyk
pacjent

Rafal Hildebrandt - niesamowicie kompetentny rehabilitant i fizjoterapeuta, z olbrzymia wiedza i jeszcze większą praktyką, mimo młodego wieku. Stawia do pionu, gdy człowieka "lekko" pochyla w dół, stawia trafne diagnozy, szuka przyczyny schorzenia, a jednocześnie potrafi zaradzić największym bólom różnych narządów. Dodatkowe atuty: życzliwy, kontaktowy, uśmiechnięty. Polecam każdemu!!!

Jola Baczewska
pacjentka

Pan Rafał ma dużą praktykę zawodową i wiedzę wykraczającą daleko poza zagadnienia fizjoterapii. Jest też człowiekiem bezpośrednim, sympatycznym, pełnym dobrej energii oraz ciekawym rozmówcą z poczuciem humoru, co nie jest bez znaczenia podczas godzin spędzanych na ćwiczeniach i stole rehabilitacyjnym.

Piotr Gajowniczek
pacjent

Do Pana Rafała Hildebrandta trafiłem z polecenia mojego przyjaciela. Świetnie prowadzona rehabilitacja (problemy z kręgosłupem i biodrem) właściwie dobrane zabiegi i ćwiczenia sprawiają że w szybkim tempie wracam do zdrowia. Fachowa i miła obsługa oraz dogodne godziny wizyt umożliwiają jeszcze szybszy powrót do zdrowia. Polecam!

Dawid Rozbicki
pacjent

Kiedyś skarżyłem się na bóle ramion. Pan Rafał postawił diagnozę, którą negowali odwiedzeni przeze mnie ortopedzi. Badanie USG potwierdziło wersję Pana Rafała, a podjęta przez niego rehabilitacja uwolniła mnie od kolejnego bólu. Zdecydowanie polecam opiekę Pana Rafała.

Artur Grabowski
pacjent
umów się na wizytę
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zobacz naszą politykę prywatności